• head_banner

Modulu GPON

  • Huawei GPON OLT C++ optical transceiver on GPON board GPBD GPFD GPHF GPSF GPLF

    Ricetrasmettitore otticu Huawei GPON OLT C ++ nantu à a scheda GPON GPBD GPFD GPHF GPSF GPLF

    Descrizione Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 Scheda d'interfaccia GPON OLT a 16 porte GPLF è la scheda di servizio GPON più venduta della scheda di interfaccia Porta Huawei 16-GPON serie OLT Huawei MA5800 con B + / C + / C ++ Modulu SFP Supportu razione divisa 1: 128 Velocità di Trasmissione: 2.488Gbit / s, Velocità di Ricezione: 1.244Gbit / s Tipu di Interfaccia: SC / PC Distanza di Trasmissione Max: 20KM Trasmissione Lunghezza d'onda: 1490nm, Ricezione di Lunghezza d'onda: 1310nm Conformità à e Norme: ITU-T G .984.1, ITU-T G.984.2, ITU-T G.984.3, ITU-T G.984 ...