• head_banner

Cunsigliu GPFD

  • Huawei GPON OLT 8 ports GPFD C++ service board for SmartAX MA5600T

    Scheda di servizio Huawei GPON OLT 8 porti GPFD C ++ per SmartAX MA5600T

    Descrizione Scheda d'interfaccia di portu Huawei 8-GPON (modulu GPON B +, C +, C ++ hè dispunibule) Dumandà à u sistema Huawei MA5603T, MA5600T, MA5683T, MA5680T, MA5608T OLT Disponibile in 3 versioni: H805GPBD, H806GPBD, H807GPBD Supportu split ration 1: 128 WD , aduprate fibra single core single mode Velocità di Trasmissione: 2.488Gbit / s, Velocità di Ricezione: 1.244Gbit / s Tipu di Interfaccia: SC / PC Distanza Massima di Trasmissione: 20KM Trasmissione Lunghezza d'onda: 1490nm, Riceve Lunghezza d'onda: 1310nm Conformità à e Norme: ITU-T G. 984.1, UIT-T G.984.2, UIT-T G.9 ...