1GE XPON ONU con Funzione Router / Bridage

Classe B +
Sensibilità di u receptore: -28dBm
Lunghezza d'onda: Tx 1310 nm, Rx 1490 nm
Rate di Dati Downstream: 2.488Gbps
Datu Upstream: 1.244GpbsT
GPON: FSAN G.984.2 standard SC / PC fibra in modalità unica
Perdita di ligame 28dB è distanza 20KM cù 1: 128

Description

Classe B +
Sensibilità di u receptore: -28dBm
Lunghezza d'onda: Tx 1310 nm, Rx 1490 nm
Rate di Dati Downstream: 2.488Gbps
Datu Upstream: 1.244GpbsT
GPON: FSAN G.984.2 standard SC / PC fibra in modalità unica
Perdita di ligame 28dB è distanza 20KM cù 1: 128

Parametri d'interfaccia

 

Classe B +
Sensibilità di u receptore: -28dBm
Lunghezza d'onda: Tx 1310 nm, Rx 1490 nm
Rate di Dati Downstream: 2.488Gbps
Datu Upstream: 1.244GpbsT
GPON: FSAN G.984.2 standard SC / PC fibra in modalità unica
Perdita di ligame 28dB è distanza 20KM cù 1: 128

1 * 10/100 / 1000M autonegoziazione
Full Duplex / Half-Duplex
RJ45 Cunnette vi
Auto MDI / MDI-X
Distanza di Trasmissione 100 Meter

Parametri di u Dispositivu

 

Dimensioni (L x P x A) 120mm x 100mm x 30mm Alimentazione di u sistema 12 V CC, 0,5 A
Pesu Circa 240 g Cunsumu di putenza statica 2,5 W
Temperatura di travagliu 0 ° C à + 50 ° C U cunsumu massimu di energia 3 O
Umidità di funziunamentu 10% UR à 90% UR (senza cundensazione) Porti 1GE
Ingressu di l'adattatore di alimentazione 100-240 V CA, 50/60 Hz Indicatori PUTENZA / PON / LOS / LAN

Funzione di u Produttu

 

In cunfurmità cù ITU - T G.984Standard, adattendu GPON upstream
Supporta a scuperta automatica ONU / rilevazione di Link / aggiornamentu à distanza di u software
Support SNAND LOID + Password metudi di registrazione multiplici
Cunfigurazione di u portu VLAN di sustegnu
Supporta l'apprendimentu mac-address
Supporta a limitazione di a tarifa basata in u portu è u cuntrollu di a larghezza di banda

Supporta a funzione di resistenza à a tempesta di trasmissione
Supporta a modalità trasparente / snooping / proxy igmp
Supporta a cunfigurazione di gestione remota
Supporta Allocazione dinamica di larghezza di banda (DBA)
Supporta a funzione di routing à trè strati
Gestione di rete EMS basata nantu à SNMP, cunveniente per a manutenzione
Supporta a funzione di alarma di spegnimentu, faciule per a rilevazione di prublemi di ligami
Supportu di cuntrollu di flussu di u portu