• head_banner

10G SFP + DWDM

  • 10G SFP+ DWDM

    10G SFP + DWDM

    HUASDxx1XL-C (I) D40 Miglioratu Fattore di Forma Chjucu Pluggable SFP + ricetrasmettitori sò pensati per l'usi in 10-Gigabit Ethernet links finu à 40 km sopra fibra SingleMode. Sò conformi à SFF- 8431, SFF-8432 è ITU-T G.698.1. I disegni di ricetrasmittenti sò ottimizzati per elevate prestazioni è efficaci per furnisce à i clienti e migliori soluzioni per e telecomunicazioni.

    Stu transceiver si compone di duie sezioni: A sezione di u trasmettitore incorpora un laser EML raffreddatu. È a sezione di u destinatariu hè custituita da un fotodiodu PIN integratu cù un TIA. Tutti i moduli soddisfanu i requisiti di sicurezza laser di classe I. E funzioni di diagnostica digitale sò dispunibuli via una interfaccia seriale à 2 fili, cum'è specificata in SFF-8472, chì permette l'accessu in tempu reale à i parametri operativi di u dispositivu cum'è a temperatura di u transceiver, a corrente di polarizazione di u laser, a putenza ottica trasmessa, a putenza ottica ricevuta è a tensione di alimentazione di u transceiver. .