100m 100G CFP2

U modulu CFP2-100GBASE-SR10 supporta una lunghezza di ligame di 100m nantu à fibra multimode standard (MMF, G.652). U signale 100 Gigabit Ethernet hè purtatu annantu à quattru lunghezze d'onda. A multiplexazione è a demultiplexazione di e quattru lunghezze d'onda sò gestite in u dispositivu.

Caratteristiche di u Produttu

 

• Supporta i bit rate da 103,1 Gb / s à 112 Gb / s

• Interfaccia ottica di u receptacle MPO 24

• Interfaccia elettrica CPPI

• Trasmettitore 10x10Gb / s 850nm Uncooled

• 10 interfaccia seriale elettrica parallela

• Applicabile per 100m cù OM3 MMF è 150m cù OM4 MMF

• Pocu cunsumu d'energia <4W

• Interfacel Monitor Diagnosticu Digitale

• Interfaccia di cumunicazione MDIO

• Cunforme cù 100GBASE-SR10

• Temperatura di u casu operativu:

Cummercial: 0 à 70 ° C

Applicazioni

 

• Ethernet 100GBASE-SR10

• 10 × 11.2Gb / s Multimode OTN

• 10x 10GE-SRLite Ethernet