• head_banner

100G CFP2

  • 100m 100G CFP2

    100m 100G CFP2

    U modulu CFP2-100GBASE-SR10 supporta una lunghezza di ligame di 100m nantu à fibra multimode standard (MMF, G.652). U signale 100 Gigabit Ethernet hè purtatu annantu à quattru lunghezze d'onda. A multiplexazione è a demultiplexazione di e quattru lunghezze d'onda sò gestite in u dispositivu.

  • 10KM 100G CFP2

    10KM 100G CFP2

    U U transceptore otticu CFP2 LR4 integra u percorsu di trasmissione è di ricezione in un modulu. Da u latu di trasmissione, quattru strade di flussi di dati seriali sò recuperati, ripristinati, è trasmessi à quattru driver laser, chì controllanu quattru laser modulati à assorbimentu elettricu (EML) cù 1296, 1300, 1305 è 1309 nm di lunghezza d'onda centrali. I signali ottichi sò poi multiplexati in una fibra à modu unicu attraversu un connettore LC standard di l'industria. Da u latu di ricezione, quattru strade di flussi di dati ottichi sò otticamente demultiplexati da un demultiplexer otticu integratu. Ogni vapore di dati hè recuperatu da un fotodetettore PIN è un amplificatore di transimpedanza, ripristinatu, è trasmessu à un driver di uscita. Stu modulu presenta una interfaccia elettrica plug-in calda, bassa cunsumazione di energia, è interfaccia di gestione MDIO.

  • 40KM 100G CFP2

    40KM 100G CFP2

    U transceptore otticu 100G CFP2 ER4 integra u percorsu di trasmissione è di ricezione in un modulu. Da u latu di trasmissione, quattru strade di flussi di dati seriali sò recuperati, ripristinati, è trasmessi à quattru driver laser, chì controllanu quattru laser modulati à assorbimentu elettricu (EML) cù 1296, 1300, 1305 è 1309 nm di lunghezza d'onda centrali. I signali ottichi sò poi multiplexati in una fibra di modu unicu attraversu un connettore LC standard di l'industria. Da u latu di ricezione, quattru strade di flussi di dati ottichi sò otticamenteDE-multiplexed da un demultiplexer otticu integratu. Ogni vapore di dati hè recuperatu da un PINfoto-rivelatore è trans-impedanza amplificatore, ripristinatu, è trasmessa à un driver di uscita. Stu modulu presenta un imbrancatu à caldu interfaccia elettrica, bassa cunsumazione di energia, è interfaccia di gestione MDIO.